امین گرگین

امین گرگین

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

28703

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

درمان اعتیاد

گروه درمانگری با نوجوانان با هدف پیشگیری از اعتیاد

برگزارکننده کارگاه های مهارت ورزی برای مددجویان بهزیستی و خانه های محله در محله های آسیب پذیر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش معدل، ساختمان 555، طبقه اول، کلینیک روانشناسی دی

تلفن:07132317369

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران امین گرگین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از امین گرگینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت امین گرگین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین گرگین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد امین گرگین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت امین گرگین چقدر است؟
هزینه ویزیت امین گرگین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل امین گرگین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب امین گرگین کجا است؟
دکتر امین گرگین 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل امین گرگین را ببینید.
+
آیا امین گرگین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین گرگین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
امین گرگین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین گرگین متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد امین گرگین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امین گرگین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل امین گرگین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از امین گرگین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به امین گرگین رای داده‌اند. میانگین امتیازی امین گرگین 0 از 5 است.

درباره امین گرگیندکتر امین گرگین amin gorgin از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب امین گرگین در شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش معدل، ساختمان 555، طبقه اول، کلینیک روانشناسی دی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب امین گرگین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317369 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام امین گرگین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی امین گرگین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط امین گرگین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از امین گرگین متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد امین گرگین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.