دکتر علی اکبر کیخا

دکتر علی اکبر کیخا

تخصص ارتوپدی

کرمان
%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

91096

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول

تلفن:03432467093

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر کیخا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر کیخا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان استقلال
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده تقریبی می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علی اکبر کیخا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علی اکبر کیخا
دکتر علی اکبر کیخا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر کیخا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر کیخا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر کیخا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر کیخا چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر کیخا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر کیخا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر کیخا کجا است؟
دکترعلی اکبر کیخا مطب خیابان استقلال مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی اکبر کیخا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر کیخا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر کیخا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر کیخا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر کیخا متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر کیخا چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر کیخا از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر کیخا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر کیخا چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر علی اکبر کیخا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر کیخا 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر کیخادکترعلی اکبر کیخا dr ali akbar keikha از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر علی اکبر کیخا در کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر کیخا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432467093 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر کیخا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر کیخا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر کیخا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر کیخا متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر کیخا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.