دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن

دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

22832

درباره‌پزشک

امور مربوط به چشم پزشکی

کنترل شماره چشم

اعمال جراحی چشم سرپایی

درمان تنبلی

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب شهرآرا

آدرس:

تهران، شهرآرا، مقابل درب غربی پارک شهرآرا، پلاک 46، طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • کمیته امداد
  • ارتش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآنسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالقاسم حافظ قرآن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن کجا است؟
دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن 1 مطب در مطب شهرآرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن چه زمانی است؟
دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالقاسم حافظ قرآندکتر ابوالقاسم حافظ قرآن dr abolghasem hafez ghoran از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن در تهران، شهرآرا، مقابل درب غربی پارک شهرآرا، پلاک 46، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188285575 , 02188284033 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالقاسم حافظ قرآن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.