دکتر محمدحسن شاه حیدری

دکتر محمدحسن شاه حیدری

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

تهران

کد نظام پزشکی

74076
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی چشم پزشکی فلوشیپ شبکیه

در مطب عکس برداری چشم (OCT ) انجام میشود

همکاری با بیمارستان فارابی بیمارستان نگاه بیمارستان بینا کلینیک هلال ایران  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، فلکه سوم، ابتدای خیابان 196 غربی(زفرقندی)، نبش طاهری، ساختمان پزشکان تهرانپارس، واحد 34

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسن شاه حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسن شاه حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کبری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان خیلی با تجربه برخورد عالی درمان با با دقت و من خیلی راضی بودم خدا نگهدار این دکترهای دلسوز و خوب باشه.

صتم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین و خوش برخوردترین دکتر کارشون حرف نداره.

فروغ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فکر میکنم وقت کافی را برای ویزیت و تشخیص بیماری بیمار را میگذارند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

همه چیز خوب بود مخصوصا خود آقای دکتر برخوردشون عالی معاینه عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسن شاه حیدریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن شاه حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن شاه حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن شاه حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شاه حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن شاه حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شاه حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن شاه حیدری کجا است؟
دکتر محمدحسن شاه حیدری 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسن شاه حیدری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن شاه حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شاه حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن شاه حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن شاه حیدری متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن شاه حیدری چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن شاه حیدری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن شاه حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن شاه حیدری چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر محمدحسن شاه حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن شاه حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسن شاه حیدریدکتر محمدحسن شاه حیدری dr mohammad hasan shah heidari از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمدحسن شاه حیدری در تهران، تهرانپارس، فلکه سوم، ابتدای خیابان 196 غربی(زفرقندی)، نبش طاهری، ساختمان پزشکان تهرانپارس، واحد 34 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن شاه حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09104565905-02177863526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن شاه حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن شاه حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن شاه حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن شاه حیدری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن شاه حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.