دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر لیلا تجزیه‌ چی

دکتر لیلا تجزیه‌ چی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

86334

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب هفت حوض

آدرس:

تهران، ابتدای گلبرگ شرقی، نبش کوچه میدان 33، ساختمان پزشکان ایران‌زمین، طبقه 3، واحد 7

تلفن:02177213830

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا تجزیه‌ چی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا تجزیه‌ چی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت حوض
تهران - تهران، ابتدای گلبرگ شرقی، نبش کوچه میدان 33، ساختمان پزشکان ایران‌زمین، طبقه 3، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا تجزیه‌ چی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا تجزیه‌ چی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا تجزیه‌ چی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا تجزیه‌ چی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا تجزیه‌ چی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا تجزیه‌ چی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا تجزیه‌ چی کجا است؟
دکتر لیلا تجزیه‌ چی 1 مطب در مطب هفت حوض دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا تجزیه‌ چی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا تجزیه‌ چی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا تجزیه‌ چی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا تجزیه‌ چی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا تجزیه‌ چی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا تجزیه‌ چی چه زمانی است؟
دکتر لیلا تجزیه‌ چی از روز سه شنبه 22 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا تجزیه‌ چی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا تجزیه‌ چی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا تجزیه‌ چی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا تجزیه‌ چی 0 از 5 است.
درباره دکتر لیلا تجزیه‌ چی


دکتر لیلا تجزیه‌ چی dr leila tajziyechi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر لیلا تجزیه‌ چی در تهران، ابتدای گلبرگ شرقی، نبش کوچه میدان 33، ساختمان پزشکان ایران‌زمین، طبقه 3، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا تجزیه‌ چی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177213830 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا تجزیه‌ چی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا تجزیه‌ چی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا تجزیه‌ چی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا تجزیه‌ چی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا تجزیه‌ چی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.