دکتر عاطفه فرامرزی

دکتر عاطفه فرامرزی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

151283
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص پوست مو زیبایی و لیزر

عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا

دارای بورد تخصصی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب قیطریه

آدرس:

تهران،کامرانیه جنوبی ، نرسیده به بلوار اندرزگو ، کوچه پیروز ، پلاک 14 ،طبقه ششم شمالی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاطفه فرامرزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه فرامرزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مسلم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد مناسب و تشخیص درست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عاطفه فرامرزی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب قیطریه
تهران - تهران،کامرانیه جنوبی ، نرسیده به بلوار اندرزگو ، کوچه پیروز ، پلاک 14 ،طبقه ششم شمالی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه فرامرزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه فرامرزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه فرامرزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه فرامرزی چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه فرامرزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه فرامرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه فرامرزی کجا است؟
دکتر عاطفه فرامرزی 1 مطب در مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاطفه فرامرزی را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه فرامرزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه فرامرزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه فرامرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه فرامرزی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه فرامرزی چه زمانی است؟
دکتر عاطفه فرامرزی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه فرامرزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه فرامرزی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عاطفه فرامرزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه فرامرزی 5 از 5 است.
درباره دکتر عاطفه فرامرزی


دکتر عاطفه فرامرزی dr atefeh faramarzi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر عاطفه فرامرزی در تهران،کامرانیه جنوبی ، نرسیده به بلوار اندرزگو ، کوچه پیروز ، پلاک 14 ،طبقه ششم شمالی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه فرامرزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188197981 , 09021545995 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه فرامرزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه فرامرزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه فرامرزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه فرامرزی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه فرامرزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.