%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۳۲۸۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب توانیر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به سه راه توانیر، نبش بخشندگان، ساختمان مدیکو سنتر، واحد 401

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

اطلاعات مطب فلاح

آدرس:

تهران، خیابان فلاح، خیابان ابوذر، روبروی مسجد ابوذر، ساختمان پزشکان صبا، طبقه 3،

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یونس قلیچ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یونس قلیچ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب توانیر
مطب فلاح
دکتر یونس قلیچ
دکتر یونس قلیچ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یونس قلیچ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یونس قلیچ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یونس قلیچ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یونس قلیچ چقدر است؟
هزینه ویزیت یونس قلیچ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یونس قلیچ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یونس قلیچ کجا است؟
دکتر یونس قلیچ 2 مطب در مطب توانیر و مطب فلاح دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یونس قلیچ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یونس قلیچ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یونس قلیچ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یونس قلیچ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یونس قلیچ متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یونس قلیچ چه زمانی است؟
دکتر یونس قلیچ از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یونس قلیچ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یونس قلیچ چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر یونس قلیچ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یونس قلیچ 5 از 5 است.

درباره دکتر یونس قلیچدکتر یونس قلیچ dr younes ghilich از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر یونس قلیچ در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به سه راه توانیر، نبش بخشندگان، ساختمان مدیکو سنتر، واحد 401 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یونس قلیچ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186087396 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یونس قلیچ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یونس قلیچ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یونس قلیچ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یونس قلیچ تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یونس قلیچ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.