%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

134026

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شهید مطهری

آدرس:

تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به خیابان فجر، پلاک ۲۸۲، ساختمان پزشکان کوه نور، طبقه ۵، واحد ۱۸

تلفن:02188833245

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فائزه نعلچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فائزه نعلچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر فائزه نعلچی
دکتر فائزه نعلچی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فائزه نعلچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فائزه نعلچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فائزه نعلچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فائزه نعلچی چقدر است؟
هزینه ویزیت فائزه نعلچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه نعلچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فائزه نعلچی کجا است؟
دکترفائزه نعلچی مطب خیابان شهید مطهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فائزه نعلچی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فائزه نعلچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه نعلچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فائزه نعلچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فائزه نعلچی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فائزه نعلچی چه زمانی است؟
دکتر فائزه نعلچی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه نعلچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فائزه نعلچی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فائزه نعلچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فائزه نعلچی 5 از 5 است.

درباره دکتر فائزه نعلچیدکترفائزه نعلچی dr faezeh nalchi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر فائزه نعلچی در تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به خیابان فجر، پلاک ۲۸۲، ساختمان پزشکان کوه نور، طبقه ۵، واحد ۱۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فائزه نعلچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188833245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فائزه نعلچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فائزه نعلچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فائزه نعلچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فائزه نعلچی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فائزه نعلچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.