دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شهلا شریعتی

دکتر شهلا شریعتی

تخصص قلب و عروق

تهران - اسلامشهر

کد نظام پزشکی

55893

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار مرزداران

آدرس:

تهران، بلوار مرزداران، بین خیابان ایثار و آریافر، ساختمان پزشکان ۱۲۲، طبقه سوم

اطلاعات مطب اسلامشهر

آدرس:

اسلامشهر، میدان نمازی، خیابان تعاون، روبه روی بیمارستان امام زمان (عج)، ساختمان پزشکان امید نیکان، طبقه3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا شریعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهلا شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار مرزداران
تهران - تهران، بلوار مرزداران، بین خیابان ایثار و آریافر، ساختمان پزشکان ۱۲۲، طبقه سوم


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب اسلامشهر
اسلامشهر - اسلامشهر، میدان نمازی، خیابان تعاون، روبه روی بیمارستان امام زمان (عج)، ساختمان پزشکان امید نیکان، طبقه3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا شریعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا شریعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا شریعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا شریعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا شریعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا شریعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا شریعتی کجا است؟
دکتر شهلا شریعتی 2 مطب در مطب بلوار مرزداران و مطب اسلامشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهلا شریعتی را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا شریعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا شریعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا شریعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا شریعتی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا شریعتی چه زمانی است؟
دکتر شهلا شریعتی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا شریعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا شریعتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهلا شریعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا شریعتی 0 از 5 است.
درباره دکتر شهلا شریعتی


دکتر شهلا شریعتی dr shahla shariati از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر شهلا شریعتی در تهران، بلوار مرزداران، بین خیابان ایثار و آریافر، ساختمان پزشکان ۱۲۲، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا شریعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144275686-02144275752-09022619013 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا شریعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا شریعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا شریعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا شریعتی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا شریعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.