دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
تهران

کد نظام پزشکی

94261

درباره‌پزشک

 فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

سابقه ای طولانی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ماموپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل تزریق چربی به باسن ، پروتز باسن و لیفت باسن

تزریق بوتاکس و تزریق ژل یا فیلر

مشاوره های دکتر جعفری کاملا به صورت رایگان ارائه می شود. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن، بین میرداماد و چهار راه جهان کودک، برج نگین، طبقه 11، واحد 1103

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی جعفری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جردن
تهران - تهران، جردن، بین میرداماد و چهار راه جهان کودک، برج نگین، طبقه 11، واحد 1103


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی جعفری کجا است؟
دکتر مهدی جعفری 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی جعفری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی جعفری چه زمانی است؟
دکتر مهدی جعفری از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی جعفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی جعفری 0 از 5 است.
درباره دکتر مهدی جعفری


دکتر مهدی جعفری dr mehdi jafari از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهدی جعفری در تهران، جردن، بین میرداماد و چهار راه جهان کودک، برج نگین، طبقه 11، واحد 1103 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188880172 , 02188880171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی جعفری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.