دکتر بهزاد حنفی زاده

دکتر بهزاد حنفی زاده

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو

تهران

کد نظام پزشکی

88500
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی زانو

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، ونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، ساختمان 200، طبقه 6

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، جنب اورژانس بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه همکف

تلفن:09202020400

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهزاد حنفی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد حنفی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با حوصله ، و نکته بین و با هوش هستند برای هر بیمار وقت لازم رو میزارن با آرزوی سلامتی برای ایشون

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و خبره ای بودند

شهرزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در جلسه اوای که اقای دکتر را دیدم.اقای دکتر بسیار خوش رو بودند و بادقت به حرف های من گوش دادند و معاینه هم با دقت انجام شد..

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهزاد حنفی زاده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد حنفی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد حنفی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد حنفی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد حنفی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد حنفی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حنفی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد حنفی زاده کجا است؟
دکتر بهزاد حنفی زاده 2 مطب در مطب ونک و مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد حنفی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد حنفی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حنفی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد حنفی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد حنفی زاده متخصص ارتوپدی و جراحی زانو هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد حنفی زاده چه زمانی است؟
دکتر بهزاد حنفی زاده از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد حنفی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد حنفی زاده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بهزاد حنفی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد حنفی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد حنفی زادهدکتر بهزاد حنفی زاده dr behzad hanafizade از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر بهزاد حنفی زاده در تهران، ونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، ساختمان 200، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد حنفی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09202020400-02188604100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد حنفی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد حنفی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد حنفی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد حنفی زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد حنفی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.