دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
زهرا سلطانی

زهرا سلطانی

کارشناس مامایی

تبریز

کد نظام پزشکی

م40056

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب آبرسان

آدرس:

آبرسان، روبروی شیخ الرئیس، جنب پمپ بنزین، کوچه صنایع دستی، جنب بیمه

تلفن:09383296943

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا سلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از زهرا سلطانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب آبرسان
تبریز - آبرسان، روبروی شیخ الرئیس، جنب پمپ بنزین، کوچه صنایع دستی، جنب بیمه


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا سلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا سلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا سلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا سلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا سلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا سلطانی کجا است؟
دکتر زهرا سلطانی 1 مطب در مطب آبرسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهرا سلطانی را ببینید.
+
آیا زهرا سلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا سلطانی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا سلطانی چه زمانی است؟
دکتر زهرا سلطانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا سلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا سلطانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا سلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا سلطانی 0 از 5 است.
درباره زهرا سلطانی


دکتر زهرا سلطانی zahra soltani از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب زهرا سلطانی در آبرسان، روبروی شیخ الرئیس، جنب پمپ بنزین، کوچه صنایع دستی، جنب بیمه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا سلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09383296943 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا سلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا سلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا سلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا سلطانی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا سلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.