کد نظام پزشکی

137993

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ولی عصر

آدرس:

شهریار، خیابان ولی عصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه ۳

تلفن:02165280992

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو علی محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ولی عصر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر آرزو علی محمدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر آرزو علی محمدی
دکتر آرزو علی محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو علی محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو علی محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو علی محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو علی محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو علی محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو علی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو علی محمدی کجا است؟
دکترآرزو علی محمدی مطب ولی عصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرزو علی محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو علی محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو علی محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو علی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو علی محمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو علی محمدی چه زمانی است؟
دکتر آرزو علی محمدی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو علی محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو علی محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرزو علی محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو علی محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر آرزو علی محمدیدکترآرزو علی محمدی dr arezo ali mohammadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شهریار هستند. مطب دکتر آرزو علی محمدی در شهریار، خیابان ولی عصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو علی محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165280992 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو علی محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو علی محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو علی محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو علی محمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو علی محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.