مریم یزدی

مریم یزدی

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
تهران

کد نظام پزشکی

5076

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس شرق، نبش اعتمادیان، ساختمان ایران، پلاک 56، واحد 2، مرکز روانشناسی روانبان ایرانیان.

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم یزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه دوم صادقیه
مریم یزدی
مریم یزدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم یزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم یزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم یزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم یزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم یزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم یزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم یزدی کجا است؟
دکترمریم یزدی مطب فلکه دوم صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم یزدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم یزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم یزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم یزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم یزدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم یزدی چه زمانی است؟
دکتر مریم یزدی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم یزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم یزدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم یزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم یزدی 0 از 5 است.

درباره مریم یزدیدکترمریم یزدی maryam yazdi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مریم یزدی در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس شرق، نبش اعتمادیان، ساختمان ایران، پلاک 56، واحد 2، مرکز روانشناسی روانبان ایرانیان. واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم یزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم یزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم یزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم یزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم یزدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم یزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.