دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهدی مرشدی

دکتر مهدی مرشدی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

91298
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، روبه روی کلینیک بقیه الله، ساختمان 193، طبقه دوم، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی مرشدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی مرشدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده کاربلد وماهر خصوصا درزمینه جراحی ابدو مینو پلاستی درد کم داشتم به خاطر بخیه های با ظرافت .واقعا پنجه طلان .خدا حفظشون کنه .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی مرشدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ملاصدرا
تهران - تهران، خیابان ملاصدرا، روبه روی کلینیک بقیه الله، ساختمان 193، طبقه دوم، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی مرشدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی مرشدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی مرشدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی مرشدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی مرشدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مرشدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی مرشدی کجا است؟
دکتر مهدی مرشدی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی مرشدی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی مرشدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مرشدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی مرشدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی مرشدی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی مرشدی چه زمانی است؟
دکتر مهدی مرشدی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مرشدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی مرشدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی مرشدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی مرشدی 5 از 5 است.
درباره دکتر مهدی مرشدی


دکتر مهدی مرشدی dr mahdi morshedi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهدی مرشدی در تهران، خیابان ملاصدرا، روبه روی کلینیک بقیه الله، ساختمان 193، طبقه دوم، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی مرشدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188037785- 09380565281 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی مرشدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی مرشدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی مرشدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی مرشدی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی مرشدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.