دکتر نسیبه افتخاری

دکتر نسیبه افتخاری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

113470

درباره‌پزشک

مشاوره افسردگی، اضطراب و وسواس
مشاوره اعتیاد
کودک و نوجوان
اختلالات جنسی
 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، ونک، خیابان خدامی، پلاک ۳۰

تلفن:02188652505

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسیبه افتخاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نسیبه افتخاری
نوبت مطب ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، ونک، خیابان خدامی، پلاک ۳۰

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
20 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسیبه افتخاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسیبه افتخاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسیبه افتخاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسیبه افتخاری چقدر است؟
هزینه ویزیت نسیبه افتخاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیبه افتخاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسیبه افتخاری کجا است؟
دکتر نسیبه افتخاری 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسیبه افتخاری را ببینید.
+
آیا دکتر نسیبه افتخاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسیبه افتخاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسیبه افتخاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسیبه افتخاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسیبه افتخاری چه زمانی است؟
دکتر نسیبه افتخاری از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیبه افتخاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسیبه افتخاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسیبه افتخاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسیبه افتخاری 0 از 5 است.

درباره دکتر نسیبه افتخاریدکتر نسیبه افتخاری dr nasibe eftekhari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر نسیبه افتخاری در تهران، ونک، خیابان خدامی، پلاک ۳۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسیبه افتخاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188652505 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسیبه افتخاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسیبه افتخاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسیبه افتخاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسیبه افتخاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسیبه افتخاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.