%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، خیابان 15 خرداد، بعد از داروخانه دکتر کلانتری، نبش کوچه نارنج، روبری بوتیک محسن

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهتاب کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهتاب کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

سیده ساره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اولین بار بود که رفتم هنوز نمیتونم نظری بدم اما رفتار پزشک بسیار عالی بود

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی

حدیثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر فوق العاده و بینظیری هستند تنشون سالم و زندگیشون خوش و با آرامش و همیشه موفق باشن اصلا هرچی بگم بازم کمه عالی عالی عالی من ک میمیرم براشون

شمسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان و با حوصله و در طبابت خود بهترین

آذر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون خوب هست.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهتاب کریمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فرهنگ
ساری - ساری، خیابان فرهنگ، خیابان 15 خرداد، بعد از داروخانه دکتر کلانتری، نبش کوچه نارنج، روبری بوتیک محسن


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهتاب کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهتاب کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهتاب کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهتاب کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهتاب کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهتاب کریمی کجا است؟
دکتر مهتاب کریمی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهتاب کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر مهتاب کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهتاب کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهتاب کریمی متخصص نازایی و آی وی اف و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهتاب کریمی چه زمانی است؟
دکتر مهتاب کریمی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهتاب کریمی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر مهتاب کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهتاب کریمی 5 از 5 است.
درباره دکتر مهتاب کریمی


دکتر مهتاب کریمی dr mahtab karimi از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف ساری هستند. مطب دکتر مهتاب کریمی در ساری، خیابان فرهنگ، خیابان 15 خرداد، بعد از داروخانه دکتر کلانتری، نبش کوچه نارنج، روبری بوتیک محسن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهتاب کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهتاب کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهتاب کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهتاب کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهتاب کریمی متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهتاب کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.