دکتر الناز علوی

دکتر الناز علوی

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

20940
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

اینستاگرام: dr.elnaz.alavi

حوزه های مشاوره

 کودک، زوج ،خانواده

اختلالات جنسی

مشاوره پیش از ازدواج

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب وکیل آباد

آدرس:

مشهد، بلوار وکیل آباد، حدفاصل وکیل آباد35 و 37، ، پلاک 829/1، کلینیک روزبه

تلفن:09155149925

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الناز علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الناز علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الناز علوی
نوبت مطب وکیل آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار وکیل آباد، حدفاصل وکیل آباد35 و 37، ، پلاک 829/1، کلینیک روزبه
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 08:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الناز علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الناز علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الناز علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الناز علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت الناز علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الناز علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الناز علوی کجا است؟
دکتر الناز علوی 1 مطب در مطب وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الناز علوی را ببینید.
+
آیا دکتر الناز علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الناز علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الناز علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الناز علوی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الناز علوی چه زمانی است؟
دکتر الناز علوی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الناز علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الناز علوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر الناز علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الناز علوی 0 از 5 است.

درباره دکتر الناز علویدکتر الناز علوی dr elnaz alavi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر الناز علوی در مشهد، بلوار وکیل آباد، حدفاصل وکیل آباد35 و 37، ، پلاک 829/1، کلینیک روزبه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الناز علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09155149925 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الناز علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الناز علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الناز علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الناز علوی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الناز علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.