%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دیابت، تیرویید، رشد، بلوغ، چاقی، هیپوفیز، غدد فوق کلیوی، متابولیک استخوان،متابولیسم ویتامین دی، بیماری‌های متابولیک ارثی

همکاری با بیمارستان پارس، بیمارستان قایم، بیمارستان گلسار، بیمارستان آریا و فامیلی رشت  

کد نظام پزشکی

53467

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب گلسار

آدرس:

رشت، گلسار، انتهای خیابان ۸۷، ساختمان سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احیاء زری دوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احیاء زری دوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گلسار

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر احیاء زری دوست، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر احیاء زری دوست
دکتر احیاء زری دوست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احیاء زری دوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احیاء زری دوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احیاء زری دوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احیاء زری دوست چقدر است؟
هزینه ویزیت احیاء زری دوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احیاء زری دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احیاء زری دوست کجا است؟
دکتراحیاء زری دوست مطب گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احیاء زری دوست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احیاء زری دوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احیاء زری دوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احیاء زری دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احیاء زری دوست متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احیاء زری دوست چه زمانی است؟
دکتر احیاء زری دوست از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احیاء زری دوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احیاء زری دوست چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر احیاء زری دوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احیاء زری دوست 5 از 5 است.

درباره دکتر احیاء زری دوستدکتراحیاء زری دوست dr ehya zari dost از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان رشت هستند. مطب دکتر احیاء زری دوست در رشت، گلسار، انتهای خیابان ۸۷، ساختمان سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احیاء زری دوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332131697-01332131665 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احیاء زری دوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احیاء زری دوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احیاء زری دوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احیاء زری دوست متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احیاء زری دوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.