دکتر ناز روشنی زعفرانلو

دکتر ناز روشنی زعفرانلو

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

112581

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

مشهد، خیابان چمران، چمران ۱۳، ساختمان المان، واحد ۵۰۲

تلفن:05138525982

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناز روشنی زعفرانلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناز روشنی زعفرانلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان چمران
ملاحظات

بیماران عزیز جهت هماهنگی نوبت لطفا با شماره 09352364624 تماس حاصل فرمایید (مورد مراجعه حتما پیامک کنید ). باتشکر

زمان انتظار شما در مطب غیر قابل پیش بینی می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ناز روشنی زعفرانلو، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ناز روشنی زعفرانلو
دکتر ناز روشنی زعفرانلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناز روشنی زعفرانلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناز روشنی زعفرانلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناز روشنی زعفرانلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناز روشنی زعفرانلو چقدر است؟
هزینه ویزیت ناز روشنی زعفرانلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناز روشنی زعفرانلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناز روشنی زعفرانلو کجا است؟
دکترناز روشنی زعفرانلو مطب خیابان چمران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناز روشنی زعفرانلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناز روشنی زعفرانلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناز روشنی زعفرانلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناز روشنی زعفرانلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناز روشنی زعفرانلو متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناز روشنی زعفرانلو چه زمانی است؟
دکتر ناز روشنی زعفرانلو از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناز روشنی زعفرانلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناز روشنی زعفرانلو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ناز روشنی زعفرانلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناز روشنی زعفرانلو 5 از 5 است.

درباره دکتر ناز روشنی زعفرانلودکترناز روشنی زعفرانلو dr naz roshani zafaran lo از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر ناز روشنی زعفرانلو در مشهد، خیابان چمران، چمران ۱۳، ساختمان المان، واحد ۵۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناز روشنی زعفرانلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138525982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناز روشنی زعفرانلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناز روشنی زعفرانلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناز روشنی زعفرانلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناز روشنی زعفرانلو متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناز روشنی زعفرانلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.