%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی زیبایی

همکاری با کلینیک جراحی ایران بیمارستان پارس  

آدرس اینستاگرام: dr.ramyarfarzan   

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب بلوار قلی پور

آدرس:

رشت، بلوار قلی پور، جنب بیمارستان پارس، ساختمان پارس، طبقه ۴، واحد ۵۴

تلفن:01391001276

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامیار فرزان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامیار فرزان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فرزان در اولین برخورد پزشکی بسیار محترم بادقت و باسواد بودند که برخلاف برخی پزشکان برای راهنمایی و دادن اطلاعت برای بیمار خودشون وقت میزارن اولین ویزیت بنده باز ایشون بوده و راضی بودم.

حدیثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوش برخورد و محترمی هستن

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خیلی با حوصله و توانمندی هستند.

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی بینیم گوشتی بود عالی عمل کردند.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه و کار بلدی هستن . به تنفس اهمیت میدن . بر اساس فرم صورتتون بینی تون رو خوب در میارن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رامیار فرزان
نوبت مطب بلوار قلی پور
رزرو آنلاین نوبت
رشت - رشت، بلوار قلی پور، جنب بیمارستان پارس، ساختمان پارس، طبقه ۴، واحد ۵۴
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامیار فرزان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامیار فرزان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامیار فرزان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامیار فرزان چقدر است؟
هزینه ویزیت رامیار فرزان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامیار فرزان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامیار فرزان کجا است؟
دکتر رامیار فرزان 1 مطب در مطب بلوار قلی پور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامیار فرزان را ببینید.
+
آیا دکتر رامیار فرزان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامیار فرزان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامیار فرزان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامیار فرزان متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامیار فرزان چه زمانی است؟
دکتر رامیار فرزان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامیار فرزان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامیار فرزان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر رامیار فرزان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامیار فرزان 5 از 5 است.

درباره دکتر رامیار فرزاندکتر رامیار فرزان dr ramiar farzan از دکترهای متخصص جراحی عمومی رشت هستند. مطب دکتر رامیار فرزان در رشت، بلوار قلی پور، جنب بیمارستان پارس، ساختمان پارس، طبقه ۴، واحد ۵۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامیار فرزان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01391001276 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامیار فرزان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامیار فرزان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامیار فرزان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامیار فرزان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامیار فرزان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.