دکتر الهه خبازپیشه ماسوله

دکتر الهه خبازپیشه ماسوله

تخصص جراحی عمومی

رشت

کد نظام پزشکی

61888

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، مجتمع پزشکی فروردین، طبقه اول

تلفن:01332113376

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه خبازپیشه ماسوله بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه خبازپیشه ماسوله را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه خبازپیشه ماسوله نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه خبازپیشه ماسوله در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه خبازپیشه ماسوله چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه خبازپیشه ماسوله با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه خبازپیشه ماسوله می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه خبازپیشه ماسوله کجا است؟
دکترالهه خبازپیشه ماسوله مطب چهارراه گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهه خبازپیشه ماسوله، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهه خبازپیشه ماسوله امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه خبازپیشه ماسوله در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه خبازپیشه ماسوله در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه خبازپیشه ماسوله متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه خبازپیشه ماسوله چه زمانی است؟
دکتر الهه خبازپیشه ماسوله از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه خبازپیشه ماسوله در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه خبازپیشه ماسوله چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهه خبازپیشه ماسوله رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه خبازپیشه ماسوله 0 از 5 است.

درباره دکتر الهه خبازپیشه ماسولهدکترالهه خبازپیشه ماسوله dr elahe khabaz pishe masole از دکترهای متخصص جراحی عمومی رشت هستند. مطب دکتر الهه خبازپیشه ماسوله در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، مجتمع پزشکی فروردین، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه خبازپیشه ماسوله می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332113376 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه خبازپیشه ماسوله و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه خبازپیشه ماسوله هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه خبازپیشه ماسوله فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه خبازپیشه ماسوله متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه خبازپیشه ماسوله مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.