دکتر عنایت اله هژیر

دکتر عنایت اله هژیر

تخصص قلب و عروق

رشت

کد نظام پزشکی

89345

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، روبه روی آزمایشگاه دانش، ساختمان فروردین، طبقه سوم

تلفن:01332113669

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عنایت اله هژیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

دکتر عنایت اله هژیر
دکتر عنایت اله هژیر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عنایت اله هژیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عنایت اله هژیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عنایت اله هژیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عنایت اله هژیر چقدر است؟
هزینه ویزیت عنایت اله هژیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله هژیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عنایت اله هژیر کجا است؟
دکترعنایت اله هژیر مطب چهارراه گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عنایت اله هژیر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عنایت اله هژیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله هژیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عنایت اله هژیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عنایت اله هژیر متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عنایت اله هژیر چه زمانی است؟
دکتر عنایت اله هژیر از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله هژیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عنایت اله هژیر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عنایت اله هژیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عنایت اله هژیر 0 از 5 است.

درباره دکتر عنایت اله هژیردکترعنایت اله هژیر dr enayatolah hazhir از دکترهای متخصص قلب و عروق رشت هستند. مطب دکتر عنایت اله هژیر در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، روبه روی آزمایشگاه دانش، ساختمان فروردین، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عنایت اله هژیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332113669 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عنایت اله هژیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عنایت اله هژیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عنایت اله هژیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عنایت اله هژیر متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عنایت اله هژیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.