دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد مولوی

دکتر محمد مولوی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

کرج

کد نظام پزشکی

32608
%84
پیشنهاد(از 50 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد مولوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مولوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%84
42 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  16 نفر

نظرات

انسیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کم اهمیت نسبت به مشکلات بیمار

شفیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر تشخیصشان خوب است فقط تنها ایراد مطب وجود پذیرش بیش از حد میباشد بخاطر همین بیماران برای ویزیت با وقت کم برای ویزیت روبرو هستندیکی خودمم دیروزب خاطر اینکه بیرون خیلی زیاد بیمار منتظر بودند یادم رفت خیلی سوالهایی که میخواستم بپرسم .

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستند.

یعقوب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر مهربان و باآرامش و حوصله بودن انرژی مثبتشون خیلی خوب بود😍💚

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد مولوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه ۲، واحد ۱۶


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مولوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مولوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مولوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مولوی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مولوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مولوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مولوی کجا است؟
دکتر محمد مولوی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد مولوی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مولوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مولوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مولوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مولوی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مولوی چه زمانی است؟
دکتر محمد مولوی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مولوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مولوی چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر محمد مولوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مولوی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد مولوی


دکتر محمد مولوی dr mohammad molavi از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر محمد مولوی در کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه ۲، واحد ۱۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مولوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632716622 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مولوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مولوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مولوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مولوی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مولوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.