دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حسین حیدری

دکتر حسین حیدری

پزشک دندانپزشک

پروتزهای دندانی و ایمپلنت
شیراز

کد نظام پزشکی

100916
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه 38، ساختمان همایون، طبقه 4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دیانا سادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار متعهد و دلسوز می‌باشند

خاتون جان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن .پنجه طلا.من رفلکس گگ دارم شدیداً .ولی دکتر اینقدر سریع وقشنگ کار انجام میدن که بیمار اصلا اذیت نمیشه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین حیدری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب قصردشت
شیراز - شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه 38، ساختمان همایون، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین حیدری کجا است؟
دکتر حسین حیدری 1 مطب در قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین حیدری را ببینید.
+
آیا دکتر حسین حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین حیدری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین حیدری چه زمانی است؟
دکتر حسین حیدری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین حیدری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حسین حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین حیدری 5 از 5 است.
درباره دکتر حسین حیدری


دکتر حسین حیدری dr hossein heydari از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر حسین حیدری در شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه 38، ساختمان همایون، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285404 , 07136285000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین حیدری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.