دکتر علی نیک سرشت

دکتر علی نیک سرشت

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

32092

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پ234، واحد 503

تلفن:02122280883

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی نیک سرشت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نیاوران
دکتر علی نیک سرشت
دکتر علی نیک سرشت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی نیک سرشت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی نیک سرشت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی نیک سرشت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی نیک سرشت چقدر است؟
هزینه ویزیت علی نیک سرشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نیک سرشت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی نیک سرشت کجا است؟
دکترعلی نیک سرشت مطب نیاوران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی نیک سرشت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی نیک سرشت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی نیک سرشت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی نیک سرشت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی نیک سرشت متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی نیک سرشت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی نیک سرشت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی نیک سرشت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی نیک سرشت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی نیک سرشت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی نیک سرشت 0 از 5 است.

درباره دکتر علی نیک سرشتدکترعلی نیک سرشت dr ali nick seresht از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر علی نیک سرشت در تهران، نیاوران، سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پ234، واحد 503 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی نیک سرشت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122280883 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی نیک سرشت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی نیک سرشت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی نیک سرشت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی نیک سرشت متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی نیک سرشت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.