دکتر شهریار شهریاری

دکتر شهریار شهریاری

تخصص قلب و عروق

تهران

درباره‌ی پزشک

امکان انجام اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، دریافت نوار قلب و نصب هولتر فشار و ریتم قلب در مطب وجود دارد.

کد نظام پزشکی

27069

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دروس

آدرس:

تهران، دروس, محله احتشامیه، خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، بین چهارراه اختیاریه و چهارراه دیباجی، جنب بانک ملی، پلاک 126، ساختمان تندیس، طبقه دوم، واحد 9

بیمه های طرف قرارداد

  • بانک سپه
  • بانک صادرات
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهریار شهریاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دروس
دکتر شهریار شهریاری
دکتر شهریار شهریاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهریار شهریاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهریار شهریاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهریار شهریاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهریار شهریاری چقدر است؟
هزینه ویزیت شهریار شهریاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار شهریاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهریار شهریاری کجا است؟
دکترشهریار شهریاری مطب دروس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهریار شهریاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهریار شهریاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار شهریاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهریار شهریاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهریار شهریاری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهریار شهریاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهریار شهریاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار شهریاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهریار شهریاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهریار شهریاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهریار شهریاری 0 از 5 است.

درباره دکتر شهریار شهریاریدکترشهریار شهریاری dr shahriyar shahriyari از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر شهریار شهریاری در تهران، دروس, محله احتشامیه، خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، بین چهارراه اختیاریه و چهارراه دیباجی، جنب بانک ملی، پلاک 126، ساختمان تندیس، طبقه دوم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهریار شهریاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122572509,09388528649 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهریار شهریاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهریار شهریاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهریار شهریاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهریار شهریاری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهریار شهریاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.