دکتر حسن مرادخانی

دکتر حسن مرادخانی

کد نظام پزشکی: 76861

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر حسن مرادخانی

مطب فلکه شریعتی
آدرس: تبریز - تبریز، فلکه شریعتی، برج کاج، طبقه ۲
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 17:00

آدرس مطب دکتر حسن مرادخانی

مطب فلکه شریعتی
آدرس:
تبریز، فلکه شریعتی، برج کاج، طبقه ۲
تلفن:

نظرات درباره دکتر حسن مرادخانی

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر حسن مرادخانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن مرادخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن مرادخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن مرادخانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر حسن مرادخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن مرادخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن مرادخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر حسن مرادخانی کجا است؟
دکتر حسن مرادخانی 1 مطب در مطب فلکه شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن مرادخانی را ببینید.
آیا دکتر حسن مرادخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن مرادخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر حسن مرادخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن مرادخانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن مرادخانی چه زمانی است؟
دکتر حسن مرادخانی از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن مرادخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن مرادخانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسن مرادخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن مرادخانی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر حسن مرادخانیدکتر حسن مرادخانی dr hasan morad khani از دکترهای متخصص عمومی تبریز هستند. مطب دکتر حسن مرادخانی در تبریز، فلکه شریعتی، برج کاج، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن مرادخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133293345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن مرادخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن مرادخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن مرادخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن مرادخانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن مرادخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.