دکتر محمدرضا محمدی فلاح

دکتر محمدرضا محمدی فلاح

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ پیوند کلیه
ارومیه

کد نظام پزشکی

29990
%93
پیشنهاد(از 56 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات خیابان سلطانی

آدرس:

ارومیه، تقاطع ورزش و خیابان سلطانی، اول خیابان سلطانی، مجتمع نیکان، طبقه اول، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا محمدی فلاح را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا محمدی فلاح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 56 کاربر)

%93
52 کاربر از 56 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر

نظرات

سام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

واقعا عالین، پسرم ۱۵ ماهشه عملش کردن واقعا عالی خدا ازشون راضی باشه.

سعدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پدر من واقعا خیلی مریض بود اونقد ادرار میکرد که رنگ تو رخسارش نمونده بود و بیضه ها هم خیلی بزرگ شده بود خدا خیر بده دکتر دو رو با قرص قشنگ خوب خوب شدن.

سیاوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و باتجربه ای هستند.

اسدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک با اخلاق و خوش برخورد و متخصصی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا محمدی فلاح
نوبت مطب خیابان سلطانی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، تقاطع ورزش و خیابان سلطانی، اول خیابان سلطانی، مجتمع نیکان، طبقه اول، واحد 2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 16:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا محمدی فلاح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محمدی فلاح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محمدی فلاح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی فلاح چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محمدی فلاح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی فلاح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح کجا است؟
دکتر محمدرضا محمدی فلاح 1 مطب در خیابان سلطانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا محمدی فلاح را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا محمدی فلاح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی فلاح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا محمدی فلاح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محمدی فلاح متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا محمدی فلاح چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا محمدی فلاح از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی فلاح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا محمدی فلاح چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر محمدرضا محمدی فلاح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا محمدی فلاح 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا محمدی فلاحدکتر محمدرضا محمدی فلاح dr mohammadreza mohammadi falah از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ارومیه هستند. مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح در ارومیه، تقاطع ورزش و خیابان سلطانی، اول خیابان سلطانی، مجتمع نیکان، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا محمدی فلاح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433460879-04433459171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا محمدی فلاح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا محمدی فلاح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا محمدی فلاح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا محمدی فلاح متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا محمدی فلاح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.