دکتر محمد علی پور حیدری زاده

دکتر محمد علی پور حیدری زاده

تخصص داخلی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

ارومیه

کد نظام پزشکی

69159

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات خیابان بابا خان

آدرس:

ارومیه، خیابان خانباخان، ساختمان سهند، طبقه 2

تلفن:04432243592

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد علی پور حیدری زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد علی پور حیدری زاده
نوبت مطب خیابان بابا خان
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان خانباخان، ساختمان سهند، طبقه 2
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد علی پور حیدری زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد علی پور حیدری زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد علی پور حیدری زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد علی پور حیدری زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد علی پور حیدری زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی پور حیدری زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد علی پور حیدری زاده کجا است؟
دکتر محمد علی پور حیدری زاده 1 مطب در خیابان بابا خان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد علی پور حیدری زاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمد علی پور حیدری زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی پور حیدری زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد علی پور حیدری زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد علی پور حیدری زاده متخصص داخلی و بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد علی پور حیدری زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد علی پور حیدری زاده از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی پور حیدری زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد علی پور حیدری زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد علی پور حیدری زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد علی پور حیدری زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد علی پور حیدری زادهدکتر محمد علی پور حیدری زاده dr mohammad alipoor heydari zade از دکترهای متخصص داخلی ارومیه هستند. مطب دکتر محمد علی پور حیدری زاده در ارومیه، خیابان خانباخان، ساختمان سهند، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد علی پور حیدری زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04432243592 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد علی پور حیدری زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد علی پور حیدری زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد علی پور حیدری زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد علی پور حیدری زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد علی پور حیدری زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.