دکتر زیبا ایرانی

دکتر زیبا ایرانی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

1360

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب دهکده المپیک

آدرس:

تهران، دهکده المپيک ، شهرک چشمه شرقي ، خیابان گلها ، کوچه گلايل، پلاک 7

اطلاعات مطب فردوسی

آدرس:

تهران، خیابان انقلاب اسلامي، بين خیابان لاله زار و مترو دروازه دولت، ساختمان 609، پلاک 590

اطلاعات تهران

آدرس:

تهران، تهرانپارس، فلکه اول تهرانپارس، خيابان اميري طائمه( گلبرگ شرقي ) بين تقاطع رشيد و باقري، پلاک 95، واحد 3

اطلاعات تهران

آدرس:

تهران،بلوار اندرزگو، نرسیده به قیطریه، خیابان خسروی جنوبی، پلاک۳، ساختمان ماهور، طبقه چهارم ،واحد ۱۵

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، نگارستان چهارم، پلاک 28، طبقه 4، واحد 16

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیبا ایرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دهکده المپیک
مطب فردوسی
تهران
تهران
مطب پاسداران
دکتر زیبا ایرانی
دکتر زیبا ایرانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیبا ایرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا ایرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیبا ایرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیبا ایرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا ایرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا ایرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیبا ایرانی کجا است؟
دکترزیبا ایرانی مطب دهکده المپیک و مطب فردوسی و تهران و تهران و مطب پاسداران مطب در 5 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زیبا ایرانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زیبا ایرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا ایرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیبا ایرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا ایرانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیبا ایرانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زیبا ایرانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا ایرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیبا ایرانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زیبا ایرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیبا ایرانی 0 از 5 است.

درباره دکتر زیبا ایرانیدکترزیبا ایرانی dr ziba irani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر زیبا ایرانی در تهران، پاسداران، نگارستان چهارم، پلاک 28، طبقه 4، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیبا ایرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122775567-02122779265-02126714183 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیبا ایرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیبا ایرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیبا ایرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیبا ایرانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیبا ایرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.