دکتر پرویز الیاسی

دکتر پرویز الیاسی

تخصص چشم پزشکی

تهران

درباره‌ی پزشک

آدرس اینستاگرام

Dr.parvizelyasi@instagram

کد نظام پزشکی

۳۶۹۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب اکباتان

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان، بلوار اصلی، جنب بانک دی، کوچه طوس

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز الیاسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اکباتان
ملاحظات

لطفا، قبل از حضور در مطب با شماره مطب تماس بگیرید.

دکتر پرویز الیاسی
دکتر پرویز الیاسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز الیاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز الیاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز الیاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز الیاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز الیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز الیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز الیاسی کجا است؟
دکتر پرویز الیاسی 1 مطب در مطب اکباتان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پرویز الیاسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز الیاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز الیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز الیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز الیاسی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز الیاسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پرویز الیاسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز الیاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز الیاسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پرویز الیاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز الیاسی 0 از 5 است.

درباره دکتر پرویز الیاسیدکتر پرویز الیاسی dr parviz elyasi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر پرویز الیاسی در تهران، شهرک اکباتان، بلوار اصلی، جنب بانک دی، کوچه طوس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز الیاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144666609 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز الیاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز الیاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز الیاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز الیاسی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز الیاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.