دکتر پرویز الیاسی

دکتر پرویز الیاسی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

36915

درباره‌پزشک

آدرس اینستاگرام

Dr.parvizelyasi@instagram

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب اکباتان

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان، بلوار اصلی، جنب بانک دی، کوچه طوس

تلفن:02144666609

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز الیاسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پرویز الیاسی
نوبت مطب اکباتان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شهرک اکباتان، بلوار اصلی، جنب بانک دی، کوچه طوس

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز الیاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز الیاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز الیاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز الیاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز الیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز الیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز الیاسی کجا است؟
دکتر پرویز الیاسی 1 مطب در مطب اکباتان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرویز الیاسی را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز الیاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز الیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز الیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز الیاسی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز الیاسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پرویز الیاسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز الیاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز الیاسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پرویز الیاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز الیاسی 0 از 5 است.

درباره دکتر پرویز الیاسیدکتر پرویز الیاسی dr parviz elyasi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر پرویز الیاسی در تهران، شهرک اکباتان، بلوار اصلی، جنب بانک دی، کوچه طوس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز الیاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144666609 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز الیاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز الیاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز الیاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز الیاسی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز الیاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.