%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص چشم پزشکی

فوق تخصص شبکیه و لیزر

جراحی های فوق تخصصی شبکیه و لیزر

درمان های اختصاصی چشم بیماران دیابتی

جراحی آب مروارید و آب سیاه

جراحی عیوب انکساری و برداشتن عینک شامل لیزیک لازک پی آر کی و اسمایل

اعمال زیبایی پلک بلفاروپلاستی و بوتاکس

همکاری با بیمارستان های امام رضا، ام لیلا، فارابی و رازی و

کد نظام پزشکی

۱۲۹۲۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان پزشکان دی، طبقه پنجم، واحد 18

افتخارات

فوق تخصص جراحی شبکیه و لیزر از دانشگاه علوم پزشکی ایران ( بیمارستان حضرت رسول اکرم تهران) متخصص جراحی چشم از دانشگاه تهران ( بیمارستان فارابی)

عضو انجمن چشم پزشکان آمریکا AAO

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز سعیدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز سعیدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۲ کاربر)

%۱۰۰
۳۲ کاربر از ۳۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عظیمیه
دکتر بهروز سعیدیان
دکتر بهروز سعیدیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز سعیدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز سعیدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز سعیدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز سعیدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز سعیدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز سعیدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز سعیدیان کجا است؟
دکتر بهروز سعیدیان 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهروز سعیدیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز سعیدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز سعیدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز سعیدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز سعیدیان متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز سعیدیان چه زمانی است؟
دکتر بهروز سعیدیان از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز سعیدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز سعیدیان چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر بهروز سعیدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز سعیدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز سعیدیاندکتر بهروز سعیدیان dr behroz saeidian از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر بهروز سعیدیان در کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان پزشکان دی، طبقه پنجم، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز سعیدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09902148700 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز سعیدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز سعیدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز سعیدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز سعیدیان تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز سعیدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.