دکتر عبدالله مهدی اوغلی

دکتر عبدالله مهدی اوغلی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تبریز

کد نظام پزشکی

41617
%91
پیشنهاد(از 32 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، جنب بستنی وحید، جنب داروخانه کیمیا

تلفن:04135531984

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک ملی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالله مهدی اوغلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالله مهدی اوغلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%91
29 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

پریوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

آقای دکتر عالی بودن .من برای سر درد مراجعه کردم بهتر از من درد منو دونستن و گفتن که تو چه موقع هایی دردم شروع میشه...همون روز درد داشتم با شروع درمان دردم رفع شد.خدا خیرشون بده..از منشی و خانمی که نوار مغزی میگیرن هم راضی بودم..اخلاق همشون خوب بود.ارزش انتظار رو داشت.

طهورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق در عین حال انسانی والا و باشخصیتی در خور تقدیر می باشند به نظر بنده ایشان واقعا به قسمی که خورده اند پایبند هستند . واقعا از ایشان ممنون و متشکرم خوشا به سعادت ایشان 🙏⚘️

یونس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

متوسط

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خيلي باشخصيت و دلسوز و مجرب هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالله مهدی اوغلی
نوبت مطب خیابان هفده شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، جنب بستنی وحید، جنب داروخانه کیمیا
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 12:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالله مهدی اوغلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالله مهدی اوغلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالله مهدی اوغلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالله مهدی اوغلی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالله مهدی اوغلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله مهدی اوغلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالله مهدی اوغلی کجا است؟
دکتر عبدالله مهدی اوغلی 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالله مهدی اوغلی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالله مهدی اوغلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله مهدی اوغلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالله مهدی اوغلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالله مهدی اوغلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالله مهدی اوغلی چه زمانی است؟
دکتر عبدالله مهدی اوغلی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله مهدی اوغلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالله مهدی اوغلی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر عبدالله مهدی اوغلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالله مهدی اوغلی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالله مهدی اوغلیدکتر عبدالله مهدی اوغلی dr abdolah mahdi oghli از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر عبدالله مهدی اوغلی در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، جنب بستنی وحید، جنب داروخانه کیمیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالله مهدی اوغلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135531984 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالله مهدی اوغلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالله مهدی اوغلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالله مهدی اوغلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالله مهدی اوغلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالله مهدی اوغلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.