4.6 (42 نظر)
٪91 پیشنهاد کاربران
787 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر ولی اله عزیزی

مطب زند
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه سوم
اولین نوبت آزاد:فردا | 16:15

آدرس مطب دکتر ولی اله عزیزی

مطب زند
آدرس:
شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه سوم
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر ولی اله عزیزی

بیمه نیروهای مسلح

نظرات درباره دکتر ولی اله عزیزی

4.6
از 42 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%91
پیشنهاد کاربران
ارش(1403/04/23)
(1403/04/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
معاینه برا بر طرف کردن شک کردن به پروستات
مهدی(1403/04/17)
نوبت دهی مطب
(1403/04/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
مشکل پروستات و فشار خون داشتم که تحت نظر دکترم و بهتر شدم
کاربر دکترتو(1403/04/07)
نوبت دهی مطب
(1403/04/07)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عدم رضایت
کاربر دکترتو(1403/02/10)
نوبت دهی مطب
(1403/02/10)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عدم رضایت
محمد(1402/12/22)
(1402/12/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی خوب بودند برای باردار شدن، واریس بیضه عمل کردم و خدا را شکر نتیجه گرفتم
یاسمین(1402/12/11)
(1402/12/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
جراحی لیزر پروستات برای پدرم انجام دادند و بعد از یک هفته از عمل پدرم به سر کار برگشتند.عمل عالی بود به بقیه هم پیشنهاد می دهم.

سوالات متداول راجع به دکتر ولی اله عزیزی

چطور می‌توانم نوبت دکتر ولی اله عزیزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ولی اله عزیزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ولی اله عزیزی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر ولی اله عزیزی چقدر است؟
هزینه ویزیت ولی اله عزیزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ولی اله عزیزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر ولی اله عزیزی کجا است؟
دکتر ولی اله عزیزی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ولی اله عزیزی را ببینید.
آیا دکتر ولی اله عزیزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ولی اله عزیزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر ولی اله عزیزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ولی اله عزیزی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ولی اله عزیزی چه زمانی است؟
دکتر ولی اله عزیزی از روز فردا بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ولی اله عزیزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ولی اله عزیزی چقدر است؟
تا کنون 42 نفر به دکتر ولی اله عزیزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ولی اله عزیزی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر ولی اله عزیزیدکتر ولی اله عزیزی dr valiolah از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر ولی اله عزیزی در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ولی اله عزیزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132330642 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ولی اله عزیزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ولی اله عزیزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ولی اله عزیزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ولی اله عزیزی متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ولی اله عزیزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.