دکتر حسین دباغیان

دکتر حسین دباغیان

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
تهران

کد نظام پزشکی

۱۰۲۸۳۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب اندرزگو

آدرس:

تهران، بلوار اندرزگو، ابتدای بلوار قیطریه، کوچه کیارنگ، ساختمان ماهور، پلاک 3، طبقه 1، واحد 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین دباغیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اندرزگو
دکتر حسین دباغیان
دکتر حسین دباغیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین دباغیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین دباغیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین دباغیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین دباغیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین دباغیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دباغیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین دباغیان کجا است؟
دکتر حسین دباغیان 1 مطب در مطب اندرزگو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین دباغیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین دباغیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دباغیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین دباغیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین دباغیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین دباغیان چه زمانی است؟
دکتر حسین دباغیان از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دباغیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین دباغیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین دباغیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین دباغیان 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین دباغیاندکتر حسین دباغیان dr hosein dabaghian از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر حسین دباغیان در تهران، بلوار اندرزگو، ابتدای بلوار قیطریه، کوچه کیارنگ، ساختمان ماهور، پلاک 3، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین دباغیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122686715 ، 09935209425 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین دباغیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین دباغیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین دباغیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین دباغیان تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین دباغیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.