دکتر سعید یار محمدی

دکتر سعید یار محمدی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

33478

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6

تلفن:02188658094

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید یار محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید یار محمدی
نوبت مطب ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید یار محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید یار محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید یار محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید یار محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید یار محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید یار محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید یار محمدی کجا است؟
دکتر سعید یار محمدی 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید یار محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید یار محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید یار محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید یار محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید یار محمدی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید یار محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید یار محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید یار محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید یار محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید یار محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید یار محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید یار محمدیدکتر سعید یار محمدی dr saeed mohammadi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سعید یار محمدی در تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید یار محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید یار محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید یار محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید یار محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید یار محمدی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید یار محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.