%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستجردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6،

تلفن:02188658094

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

باران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله دختر عزیز من را معاینه کردن و به همه سوالهای ما به آرامی جواب دادند.

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار خوش اخلاق ، متین و دلسوز هستن . بسیار وقت می‌زارن برای بیمار و برخوردشون به شکلی است که فکر میکنم همه بیماران و همراهانشان راضی از مطب خارج میشن . علمشون هم که دیگه جای خود داره . خداوند شاهده که هر چی دیدم گفتم .

پارمیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب و خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزانه عباسی
نوبت مطب ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستجردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6،
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه عباسی کجا است؟
دکتر فرزانه عباسی 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه عباسی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه عباسی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه عباسی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه عباسی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه عباسی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فرزانه عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه عباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه عباسیدکتر فرزانه عباسی dr farzaneh abbasi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فرزانه عباسی در تهران، خیابان دستجردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه عباسی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.