%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۶۳۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شاهین ویلا

آدرس:

کرج، شاهین ویلا، خیابان قلم، نبش یازدهم شرقی، پلاک 314

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر تارا افشار بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شاهین ویلا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر تارا افشار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر تارا افشار
دکتر تارا افشار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تارا افشار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تارا افشار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تارا افشار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تارا افشار چقدر است؟
هزینه ویزیت تارا افشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تارا افشار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تارا افشار کجا است؟
دکتر تارا افشار 1 مطب در مطب شاهین ویلا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر تارا افشار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر تارا افشار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تارا افشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تارا افشار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تارا افشار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تارا افشار چه زمانی است؟
دکتر تارا افشار از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر تارا افشار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تارا افشار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر تارا افشار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تارا افشار 5 از 5 است.

درباره دکتر تارا افشار

دکتر تارا افشار dr tara afshar از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر تارا افشار در کرج، شاهین ویلا، خیابان قلم، نبش یازدهم شرقی، پلاک 314 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تارا افشار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634374366 , 09046695468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تارا افشار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تارا افشار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تارا افشار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تارا افشار تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تارا افشار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.