دکتر شکوفه نوری

دکتر شکوفه نوری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بابل

کد نظام پزشکی

89258
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شکوفه نوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شکوفه نوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوش برخوردی هستند من اولین بار که مطبشون رفتم و راضی بودم انشاالله در اآینده برای بارداری حتما ایشون انتخاب میکنم برای پزشکم

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر با حوصله و مهربان هستند و تشخیصشون عالیه.مهم تر از همه هر بیمار رو جداگانه ویزیت میکنند مثل دکترهای دیگه چند نفر و با هم ویزیت نمیکنند.جای عمل و بخیه شون فوق العاده عالیه.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شکوفه نوری
نوبت مطب میدان کشوری
رزرو آنلاین نوبت
بابل - بابل، میدان کشوری، خیابان سرداران ۲، جنب بیمارستان بهشتی، ساختمان رضا، طبقه ۴
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو51,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 21:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شکوفه نوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکوفه نوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شکوفه نوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شکوفه نوری چقدر است؟
هزینه ویزیت شکوفه نوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شکوفه نوری کجا است؟
دکتر شکوفه نوری 1 مطب در مطب میدان کشوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شکوفه نوری را ببینید.
+
آیا دکتر شکوفه نوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه نوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شکوفه نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکوفه نوری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شکوفه نوری چه زمانی است؟
دکتر شکوفه نوری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه نوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شکوفه نوری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شکوفه نوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شکوفه نوری 5 از 5 است.

درباره دکتر شکوفه نوریدکتر شکوفه نوری dr shokofeh nori از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بابل هستند. مطب دکتر شکوفه نوری در بابل، میدان کشوری، خیابان سرداران ۲، جنب بیمارستان بهشتی، ساختمان رضا، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شکوفه نوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01132288950 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شکوفه نوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شکوفه نوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شکوفه نوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شکوفه نوری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شکوفه نوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.