دکتر فاطمه فرجاد باستانی

دکتر فاطمه فرجاد باستانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

رشت
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک


جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی
بورد تخصصی 

بیش از ۲۰ سال سابقه کارفعال


خدمات لیزر

 جراحی زیبایی 

آدرس اینستاگرام : dr.farjadbastani

 

کد نظام پزشکی

56789

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان حاجی آباد

آدرس:

رشت، خیابان حاجی آباد،جنب پاساژ مریم، کوچه رز، پلاک ۱۱۹

تلفن:09119321016

افتخارات

نویسنده کتاب ۱۱۸ سوال رایج بیماران پس از جراحی های زنان و زایمان

نویسنده مقاله بررسی اثر تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست بر دردهای زایمانی _ چاپ در مجله بین المللی JCDR

Journal of Clinical and Diagnostic Research

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه فرجاد باستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه فرجاد باستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان حاجی آباد
ملاحظات

مراجعین محترم حتما قبل از حضور در مطب با شماره همراه ثبت شده در تماس باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه فرجاد باستانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فاطمه فرجاد باستانی
دکتر فاطمه فرجاد باستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه فرجاد باستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه فرجاد باستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه فرجاد باستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه فرجاد باستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه فرجاد باستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرجاد باستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه فرجاد باستانی کجا است؟
دکترفاطمه فرجاد باستانی مطب خیابان حاجی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه فرجاد باستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه فرجاد باستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرجاد باستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه فرجاد باستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه فرجاد باستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه فرجاد باستانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه فرجاد باستانی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرجاد باستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه فرجاد باستانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه فرجاد باستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه فرجاد باستانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه فرجاد باستانیدکترفاطمه فرجاد باستانی dr fatemeh farjad bastani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر فاطمه فرجاد باستانی در رشت، خیابان حاجی آباد،جنب پاساژ مریم، کوچه رز، پلاک ۱۱۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه فرجاد باستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09119321016 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه فرجاد باستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه فرجاد باستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه فرجاد باستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه فرجاد باستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه فرجاد باستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.