دکتر شادی اسدی

دکتر شادی اسدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

43502
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب گیشا

آدرس:

تهران، گیشا، کوی نصر، بین خیابان سوم و پنجم، پلاک 46، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شادی اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شادی اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خانم دکتر با علم و مهربونی هستن

شقایق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بود همه چیز

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شادی اسدی
نوبت مطب گیشا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، گیشا، کوی نصر، بین خیابان سوم و پنجم، پلاک 46، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شادی اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شادی اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شادی اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شادی اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت شادی اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شادی اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شادی اسدی کجا است؟
دکتر شادی اسدی 1 مطب در مطب گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شادی اسدی را ببینید.
+
آیا دکتر شادی اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شادی اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شادی اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شادی اسدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شادی اسدی چه زمانی است؟
دکتر شادی اسدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شادی اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شادی اسدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شادی اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شادی اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر شادی اسدیدکتر شادی اسدی dr shadi asadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر شادی اسدی در تهران، گیشا، کوی نصر، بین خیابان سوم و پنجم، پلاک 46، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شادی اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188275712 , 02188288061 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شادی اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شادی اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شادی اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شادی اسدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شادی اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.