دکتر اکبر وثوقی اسگویی

دکتر اکبر وثوقی اسگویی

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

13414

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب شریعتی جنوبی

آدرس:

تبریز، ابتدای شریعتی جنوبی، نرسیده به پاساژ کریستال، پلاک ۵۰

تلفن:04135552488

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر وثوقی اسگویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اکبر وثوقی اسگویی
نوبت مطب شریعتی جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، ابتدای شریعتی جنوبی، نرسیده به پاساژ کریستال، پلاک ۵۰

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر وثوقی اسگویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر وثوقی اسگویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر وثوقی اسگویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر وثوقی اسگویی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر وثوقی اسگویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر وثوقی اسگویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر وثوقی اسگویی کجا است؟
دکتر اکبر وثوقی اسگویی 1 مطب در مطب شریعتی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکبر وثوقی اسگویی را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر وثوقی اسگویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر وثوقی اسگویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر وثوقی اسگویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر وثوقی اسگویی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر وثوقی اسگویی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اکبر وثوقی اسگویی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر وثوقی اسگویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر وثوقی اسگویی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکبر وثوقی اسگویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر وثوقی اسگویی 0 از 5 است.

درباره دکتر اکبر وثوقی اسگوییدکتر اکبر وثوقی اسگویی dr akbar vosoghi osgoei از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر اکبر وثوقی اسگویی در تبریز، ابتدای شریعتی جنوبی، نرسیده به پاساژ کریستال، پلاک ۵۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر وثوقی اسگویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135552488 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر وثوقی اسگویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر وثوقی اسگویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر وثوقی اسگویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر وثوقی اسگویی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر وثوقی اسگویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.