دکتر مهدی صالحی

دکتر مهدی صالحی

تخصص قلب و عروق

ساری

کد نظام پزشکی

129883
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار ۳، طبقه ۳، واحد ۳۰۲

تلفن:01133302384

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک کشاورزی
 • بانک مرکزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی صالحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار عالی و با تجربه. محیط مطب بسیار عالی و امکانات بروز و کامل شامل اکو و تست و نوار قلب در همون لحظه انجام شد. راضی بودم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی صالحی
نوبت مطب خیابان فرهنگ
رزرو آنلاین نوبت
ساری - ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار ۳، طبقه ۳، واحد ۳۰۲
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی صالحی کجا است؟
دکتر مهدی صالحی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی صالحی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی صالحی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی صالحی چه زمانی است؟
دکتر مهدی صالحی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی صالحی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی صالحی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی صالحیدکتر مهدی صالحی dr mahdi salehi از دکترهای متخصص قلب و عروق ساری هستند. مطب دکتر مهدی صالحی در ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار ۳، طبقه ۳، واحد ۳۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133302384 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی صالحی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.