دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی

دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی

تخصص داخلی

فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

تبریز

کد نظام پزشکی

13653

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان ارتش جنوبی

آدرس:

تبریز، خیابان ارتش جنوبی، چهارراه باغشمال، ساختمان قائم، طبقه ۵

تلفن:04135553819

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی
نوبت مطب خیابان ارتش جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان ارتش جنوبی، چهارراه باغشمال، ساختمان قائم، طبقه ۵

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت میرمجید مرتضوی خسروشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی کجا است؟
دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی 1 مطب در مطب خیابان ارتش جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی را ببینید.
+
آیا دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی 0 از 5 است.

درباره دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهیدکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی dr mir majid mortazavi khosro shahi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی در تبریز، خیابان ارتش جنوبی، چهارراه باغشمال، ساختمان قائم، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135553819 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میرمجید مرتضوی خسروشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.