دکتر محسن شکارچی

دکتر محسن شکارچی

کد نظام پزشکی: 40606
5 (23 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
440 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محسن شکارچی

مطب خیابان دانشگاه
آدرس: تبریز - تبریز،خیابان آزادی، ما بین گلگشت و گلباد، ساختمان مهر، طبقه 4
اولین نوبت آزاد:دوشنبه 8 مرداد | 17:00

آدرس مطب دکتر محسن شکارچی

مطب خیابان دانشگاه
آدرس:
تبریز،خیابان آزادی، ما بین گلگشت و گلباد، ساختمان مهر، طبقه 4
تلفن:

نظرات درباره دکتر محسن شکارچی

5
از 23 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر خیلی با حوصله درمان می کرد. زمان زیادی صرف بیماران می کرد. سطح سواد بالا و پزشک خوش رفتار و حرفه ای. فقط ای کاش کمی به نظافت سالن بیرون مطب بیشتر توجه بشه. و سرویس بهداشتی فرنگی تعبیه بشه.
زینب(1403/03/12)
نوبت دهی مطب
(1403/03/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
با سلام ، دفع پروتئین از کلیه دارم و تحت درمانم
کاربر دکترتو(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
مشکل کلیوی بدلیل کهولت سن و مشکل عفونت ادراری
بهروز(1403/03/01)
نوبت دهی مطب
(1403/03/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
باسلام. خسته نباشین دوستان گرامی.اقای دکتر شکارچی واقعا دکتر خوبی هست.کاش بعضی دکتر ها بیاین از آقای دکتر شکارچی هم کار یاد بگیرن و اخلاق و ادب یاد بگیرن.سپاس🙏🙏🙏🌷🌷🌷
مهدی نریمانی(1403/02/26)
نوبت دهی مطب
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
کار بلد ، فوق حرفه ایی ، اصلا روش دکتری وجود نداره از هر لحاظ
صفرعلی(1403/02/02)
نوبت دهی مطب
(1403/02/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
عالی از هر جهت

سوالات متداول راجع به دکتر محسن شکارچی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن شکارچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن شکارچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن شکارچی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محسن شکارچی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن شکارچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شکارچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محسن شکارچی کجا است؟
دکتر محسن شکارچی 1 مطب در مطب خیابان دانشگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن شکارچی را ببینید.
آیا دکتر محسن شکارچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شکارچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محسن شکارچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن شکارچی متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن شکارچی چه زمانی است؟
دکتر محسن شکارچی از روز دوشنبه 8 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شکارچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن شکارچی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر محسن شکارچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن شکارچی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محسن شکارچیدکتر محسن شکارچی dr mohsen shekarchi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر محسن شکارچی در تبریز،خیابان آزادی، ما بین گلگشت و گلباد، ساختمان مهر، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن شکارچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133253167 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن شکارچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن شکارچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن شکارچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن شکارچی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن شکارچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.