%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان دانشگاه

آدرس:

تبریز،خیابان آزادی، ما بین گلگشت و گلباد، ساختمان مهر، طبقه 4

تلفن:04133253167

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محسن شکارچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محسن شکارچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با شخصیت و مهربان و خوش رفتار. و از همه مهمتر در تشخیص و نظر درمورد مریض حرف ندارن اقای دکتر

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هر چی بگم کمه. انصافا اخلاق و شخصیت و تجربه و تشخیص خیلی خیلی عالی. اخلاق اقای دکتر که محشره مهربان و خوش رفتار. تو تشخیص و نظر بینظیرند

انتخاب نوع نوبت گیری از محسن شکارچی
نوبت مطب خیابان دانشگاه
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز،خیابان آزادی، ما بین گلگشت و گلباد، ساختمان مهر، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محسن شکارچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن شکارچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محسن شکارچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محسن شکارچی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن شکارچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محسن شکارچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محسن شکارچی کجا است؟
دکتر محسن شکارچی 1 مطب در مطب خیابان دانشگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محسن شکارچی را ببینید.
+
آیا محسن شکارچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شکارچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محسن شکارچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن شکارچی متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محسن شکارچی چه زمانی است؟
دکتر محسن شکارچی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محسن شکارچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محسن شکارچی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به محسن شکارچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محسن شکارچی 5 از 5 است.

درباره محسن شکارچیدکتر محسن شکارچی dr mohsen shekarchi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب محسن شکارچی در تبریز،خیابان آزادی، ما بین گلگشت و گلباد، ساختمان مهر، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محسن شکارچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133253167 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محسن شکارچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محسن شکارچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محسن شکارچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محسن شکارچی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محسن شکارچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.