دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
زهره امراللهی

زهره امراللهی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

31039

درباره‌پزشک

طرحواره درمانگر

نوروتراپیست

مشاوره تخصصی حین و بعد از طلاق برای والدین و کودکان

مشاوره کودک و نوجوان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات کلینیک روانشناسی آرامینتا

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بین چهارراه دریا و چهارراه سرو، ساختمان پزشکان پارسا

تلفن:09028924529

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهره امراللهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از زهره امراللهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک روانشناسی آرامینتا
تهران - تهران، شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بین چهارراه دریا و چهارراه سرو، ساختمان پزشکان پارسا


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو108,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهره امراللهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره امراللهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهره امراللهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهره امراللهی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره امراللهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهره امراللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهره امراللهی کجا است؟
دکتر زهره امراللهی 1 مطب در کلینیک روانشناسی آرامینتا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهره امراللهی را ببینید.
+
آیا زهره امراللهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره امراللهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهره امراللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره امراللهی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهره امراللهی چه زمانی است؟
دکتر زهره امراللهی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهره امراللهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهره امراللهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهره امراللهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهره امراللهی 0 از 5 است.
درباره زهره امراللهی


دکتر زهره امراللهی zohreh amrolahi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب زهره امراللهی در تهران، شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بین چهارراه دریا و چهارراه سرو، ساختمان پزشکان پارسا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهره امراللهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09028924529 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهره امراللهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهره امراللهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهره امراللهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهره امراللهی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهره امراللهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.