دکتر دلارام نیک فرجام

دکتر دلارام نیک فرجام

تخصص قلب و عروق

مرودشت
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۰۰۶۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب کاووسی

آدرس:

مرودشت، خیابان کاووسی، چهارراه اول، سمت راست، مجتمع سلامت

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر دلارام نیک فرجام بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کاووسی
دکتر دلارام نیک فرجام
دکتر دلارام نیک فرجام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دلارام نیک فرجام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دلارام نیک فرجام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دلارام نیک فرجام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دلارام نیک فرجام چقدر است؟
هزینه ویزیت دلارام نیک فرجام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دلارام نیک فرجام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دلارام نیک فرجام کجا است؟
دکتر دلارام نیک فرجام 1 مطب در مطب کاووسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر دلارام نیک فرجام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر دلارام نیک فرجام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دلارام نیک فرجام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دلارام نیک فرجام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دلارام نیک فرجام متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دلارام نیک فرجام چه زمانی است؟
دکتر دلارام نیک فرجام از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر دلارام نیک فرجام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دلارام نیک فرجام چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر دلارام نیک فرجام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دلارام نیک فرجام 5 از 5 است.

درباره دکتر دلارام نیک فرجام

دکتر دلارام نیک فرجام dr delaram nik farjam از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق مرودشت هستند. مطب دکتر دلارام نیک فرجام در مرودشت، خیابان کاووسی، چهارراه اول، سمت راست، مجتمع سلامت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دلارام نیک فرجام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07143226164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دلارام نیک فرجام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دلارام نیک فرجام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دلارام نیک فرجام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دلارام نیک فرجام تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دلارام نیک فرجام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.