درباره‌ی پزشک

درمان بی اختیاری های ادراری، درمان نازایی، دارای دستگاه های مختلف جهت زیبایی، جوانسازی و روشن سازی، لابیاپلاستی 

کد نظام پزشکی

۷۰۰۸۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه باغشمال

آدرس:

تبریز، چهارراه باغشمال، خیابان ارتش، روبه روی الزهرا، ساختمان اطبا، طبقه 4

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه باغشمال
دکتر لیلا شباهنگ
دکتر لیلا شباهنگ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا شباهنگ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا شباهنگ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا شباهنگ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا شباهنگ چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا شباهنگ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا شباهنگ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا شباهنگ کجا است؟
دکتر لیلا شباهنگ 1 مطب در مطب چهارراه باغشمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا شباهنگ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا شباهنگ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا شباهنگ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا شباهنگ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا شباهنگ متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا شباهنگ چه زمانی است؟
دکتر لیلا شباهنگ از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا شباهنگ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا شباهنگ چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا شباهنگ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا شباهنگ 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا شباهنگ

دکتر لیلا شباهنگ dr leyla shabahang از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر لیلا شباهنگ در تبریز، چهارراه باغشمال، خیابان ارتش، روبه روی الزهرا، ساختمان اطبا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا شباهنگ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135535745 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا شباهنگ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا شباهنگ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا شباهنگ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا شباهنگ تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا شباهنگ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.