پریسا عشایری

پریسا عشایری

کارشناس ارشد روانشناسی

کد نظام پزشکی

16759

درباره‌پزشک

روان درمانی

تیپ شناسی و تحليل شخصیت

درمان اختلالات شخصیتی وسواس، افسردگی، اضطراب

زوج درمانی

مشاوره خانواده

مشاوره ازدواج

مديريت گروه جهت پيگيرى وضعيت زوجين قبل و بعد از طلاق و كمک تخصصى جهت حل مشكلات فردى، خانوادگى، ازدواج مجدد و بازگشت به همسر سابق

آدرس اینستاگرام : ashaayeri_darmaangar@

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران پریسا عشایری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از پریسا عشایری
مشاوره تلفنی
50 دقیقه گفتگو120,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت پریسا عشایری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا عشایری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد پریسا عشایری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت پریسا عشایری چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا عشایری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل پریسا عشایری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب پریسا عشایری کجا است؟
دکتر پریسا عشایری تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا پریسا عشایری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا عشایری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
پریسا عشایری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا عشایری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد پریسا عشایری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریسا عشایری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل پریسا عشایری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از پریسا عشایری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به پریسا عشایری رای داده‌اند. میانگین امتیازی پریسا عشایری 0 از 5 است.

درباره پریسا عشایریدکتر پریسا عشایری parisa ashayeri از دکترهای متخصص روانشناسی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب پریسا عشایری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام پریسا عشایری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی پریسا عشایری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط پریسا عشایری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از پریسا عشایری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد پریسا عشایری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.